Bezoek ons tijdens Cybersec Europe

Beyond prevention: hoe je Zero Loss en echte cyber resilience bereikt in een wereld vol regelgeving

Op 21 en 22 mei 2025 zijn wij aanwezig op Cybersec Europe in Brussel, hét Europese event waar cybersecurityprofessionals, beleidsmakers en technologische innovators samenkomen om de digitale weerbaarheid van morgen vorm te geven.

FAST LTA staat samen met Comex BV op de beursvloer en verzorgt een krachtige sessie in theater 4. In een wereld waarin cyberbedreigingen sneller evolueren dan wetgeving, is compliance alleen niet genoeg. Hoe zorg je ervoor dat je organisatie niet alleen beschermd is, maar ook veerkrachtig blijft?

Onze sessie

🗓 21 en 22 mei 2025
⏰ 11:30 tot 12:00 (beide dagen)
📍 Theater 4
🎤 Beyond Prevention in a World of Regulatory Chaos: How to Achieve True Cyber Resilience and Zero Loss

Nieuwe regels zoals NIS2, DORA en GDPR zorgen voor extra complexiteit en onzekerheid. In deze sessie laten we zien hoe je van die chaos juist een strategisch voordeel maakt. We verkennen hoe je een toekomstbestendige security- en storagearchitectuur opzet die downtime voorkomt, ransomware weerstaat en garant staat voor Zero Loss, wat er ook gebeurt.

Plan alvast een meeting!

Bent u erbij op 21 of 22 mei? Plan vooraf een afspraak met ons en om uw uitdagingen en vragen te bespreken. Registreer nu en zorg dat u onze sessie niet mist. 

Wij kijken ernaar uit u te ontmoeten!

P.S. Interesse in een VIP-ticket? Laat het ons weten. 

Webinar: Europese storage en digitale soevereiniteit

Op donderdag 11 september om 12:00 laten we zien hoe je in een tijd van cloudafhankelijkheid en strengere regelgeving (zoals NIS2, GDPR en DORA) de controle over je data behoudt. Ontdek waarom Europese opslag cruciaal is, hoe je risico’s beperkt met Zero Loss storage en wat je vandaag al kunt doen om compliant en toekomstbestendig te blijven. Mis niets en meld je nu aan. 

Schrijf in voor tips en info

Wij schrijven regelmatig blogs over actuele onderwerpen uit de wereld van digitale opslagtechnologie. Meld je hier aan om over nieuwe blogs geïnformeerd te worden.